Zpátky na hlavní stránku VÍCE O NAŠEM B&B Reservační formulář


Naše B&B funguje od roku 1991. Je možno se ubytovat v dvojlůžkovém, třílůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji, máme plně vybavenou kuchyni (přístupnou volně pro hosty) a bezpečné parkoviště na zahradě za domem. Pokud nebudete používat automobil během svého pobytu , parkování je zdarma . (Cestování městskou hromadnou dopravou je každopádně jednodušší.)

Pokoje jsou čisté a individualně zařízené. Ubytování je vhodné skupinky, rodiny s dětmi, mladé páry i jednotlivce.

Kontinentální snídaně je v ceně a je obvykle podávána v 9:00 ráno ve velké kuchyni. Káva a čaj jsou stále volně k dispozici. Pivo je v lednici za 25,- Kč za láhev. Hosté mohou volně využívat kuchyn a prádelní servis. Zahrada je uzpůsobena k pořádání slavností, večírků a popřípadě barbecue (za asistence majitele). Zahradní reproduktory mohou reprodukovat (s kvalitním zvukem) hudbu dle výběru zůčastněných. Záleží pouze na domluvě s ostatními hosty.

Internetové připojení je ve v celém domě i na zahradě. Připojení je možné kabelem a nebo pomocí WiFi. Všem je také k dispozici počítač připojený trvale na internet.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny samostatným VoIP telefonem, který umožňuje telefonovat za velmi příznivé ceny. Každý telefon má své vlastní číslo. Ke každému telefonu naši hosté dostanou bonus 10,- CZK hovorného. Samozřejmě je možné přikoupit si další hovorné.

B&B "U OTY" se nachází 400 metrů na západ od stanice metra "Radlická", ze které se dostanete během několika minut do centra. Blízko této stanice je také plavecký bazén, velké moderní fitness centrum a tenisové kurty.

Metro funguje denně od 5:00 do 24:00 (v pracovní den ve špičce jezdí v intervalu přibližně 2 minuty, mimo špičku jsou intervaly 4-10 minut. V noci je možno použít autobus č. 504 jedoucí každou půlhodinu od stanice metra Anděl. Jízdenky na Pražskou veřejnou dopravu platí pro Metro, tramvaje, autobusy, lanovku a přívozy. Jízdenky stojí 32,-CZK na 90 minut, 24,-CZK na 30 minut a 110,-CZK na 24 hodin.

B&B U Oty nabízí tramvajenku na všechny metra, tramvaje, autobusy, přívozy a lanovku v Praze za zvýhodněnou cenu 55 CZK na 24 hodin.

  • Hostům, kteří rezervují pokoj na 4 a více noci tuto tramvajenku nabízíme automaticky.
  • Hosté s kratší dobou pobytu tramvajenku obdrží, pokud bude momentálně k dispozici.

Tyto tramvajenky se vrací obvykle při snídani v den odjezdu.

Bezplatná přeprava(platné od 1, Ledna 2014):

  • Zdarma pro děti do věku 6 let.
  • Zdarma pro osoby starší než 70 let včetně (musí doložit svůj věk jakýmkoli dokladem s fotografií, naprř. pas, občanský průkaz ...).

Jak nás najdete.. Ceník Mapy